Dary dla OHD ze Szkoły Podstawowej nr 312 w Warszawie

Dary dla OHD ze Szkoły Podstawowej nr 312 w WarszawieDary dla OHD ze Szkoły Podstawowej nr 312 w Warszawie

Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas we współpracy z Samorządem Uczniowskim Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie pod kierunkiem katechetki Pani Teresy Nieckuli i nauczycielki matematyki, Pani Elżbiety Łozińskiej zorganizowali w czasie spotkań z Rodzicami w listopadzie i grudniu 2015 roku kiermasz ciast. Dzięki tej dwumiesięcznej akcji uzbierali kwotę 4074,60 zł, którą przeznaczyli na rzecz chorych będących pod opieką naszego Ośrodka Hospicjum Domowe. Uczniowie przygotowali również świąteczne podarunki z myślą o swoich rówieśnikach z hospicyjnej grupy dzieci osieroconych z naszego Ośrodka.

Dziękujemy wszystkim Uczniom, ich Rodzicom, Nauczycielom i Dyrekcji Szkoły za ten dar życzliwości i solidarności z chorymi i ich rodzinami, a szczególnie za to bardzo konkretne doświadczenie, że nie są sami w chorobie. DZIĘKUJEMY:)

Strona Szkoły: www.sp312.waw.pl

www.facebook.com/SP312/