Podziękowanie za dary od dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 175 w Warszawie - marzec 2016

18 marca 2016 roku po raz kolejny otrzymaliśmy dary od dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 175 w Warszawie. Przekażemy je chorym pozostających pod opieką naszego hospicjum.

Zbiórka darów, która odbyła się w szkole, jest efektem prężnej działalności Samorządu Uczniowskiego, którym opiekuje się Pani Dorota Jelińska (na zdjęciu z uczniami w/w szkoły).

Samorząd Uczniowski angażuje uczniów w liczne akcje charytatywne, w tym na rzecz naszego Ośrodka Hospicjum Domowe.

Oprócz darów w postaci środków opatrunkowych, pieluch, środków higienicznych, odżywek, itp. otrzymaliśmy także kartki i ozdoby wielkanocne przygotowane przez uczniów szkoły. Będą cieszyć one naszych podopiecznych i ich rodziny w czasie Wielkanocy.

Pięknie za nie w imieniu Obdarowanych dziękujemy.

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest,

nie przez to co, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".