Czwartkowa Msza święta w intencji zmarłych i ich rodzin - 3 marca 2016

Do hospicyjnej tradycji należą Msze św. w pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17 w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69. Msze sprawowane są w intencji zmarłych pacjentów i ich rodzin, a także całego zespołu hospicyjnego Ośrodka Hospicjum Domowe (OHD). W czwartek, 3 marca 2016, w trzecim tygodniu Wielkiego Postu podczas hospicyjnej Mszy do modlitewnej refleksji skłaniały także utwory zaśpiewane przez Panią Katarzynę Krzyżanowską, solistkę Warszawskiej Opery Kameralnej przy współudziale Pani Joanny Okoń, skrzypaczki oraz Pana Szymona Sobótki, organisty.

Wszystkim artystom serdecznie dziękujemy za obecność i wspólną modlitwę pieśniami Stanisława Moniuszki, „O władco świata”, „O Panie, co losy ludzkości”, arią „Fac ut portem” ze Stabat Mater Giambatisty Pergolesiego, sarabandą g-moll Giuseppe Tartiniego, pieśnią „Bist du bei mir” Jana Sebastiana Bacha.

Poniżej zdjęcia autorstwa naszej wolontariuszki Renaty Seroczyńskiej.