Hospicyjny Piknik Praski 19 maja 2013 r.

Hospicyjny Piknik Praski 2013W godz. 14-19 odbył się w muszli w Parku Praskim koncert orkiestry wojskowej, występ Sylwii Najah, rapera DwaPe, dziecięco-młodzieżowej grupy akrobatycznej Kensei, pokazy tańców orientalnych grupy Flames of Bellydance, tańców barokowych Zespołu Tańca Dawnego Pawanilia, samby batucady Ritmo Bloco. Wśród atrakcji m. in. studenckie pokazy pielęgnacji chorego, fanciarnia, konkursy wiedzy o Pradze dla dzieci i dorosłych, piknikowe Studio Makijażu i szybkich Fryzur, kawiarenka z ciastami.

W Hospicyjnym Pikniku Praskim współdziałali wolontariusze z kilku szkół. Jest to nasza największa chluba.

Pieniądze ze zbiórek do puszek są przeznaczone w tym roku na dyżury pielęgniarek. Aby zachęcić do ofiarności spora część młodzieży samodzielnie upiekła ciasta, które były rozdawane jako zachęta do wsparcia hospicjum.