Relacja z zajęć sportowych dla dzieci osieroconych na warszawskiej Białołęce w dniu 05 lutego 2017 r.

Więcej...

5 lutego 2017 r w niedzielę Inicjatywa Mieszkańców Białołęki zorganizowała dla dzieci osieroconych z Ośrodka Hospicjum Domowe sportowe zajęcia w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. Strumykowej 21

Więcej...

Fotorelacja z Charytatywnego Koncertu Kolęd w dniu 28 stycznia 2017 r.

Więcej...

28 stycznia 2017 w sobotę, w kościele Matki Bożej z Lourdes odbył się Charytatywny Koncert Kolęd na rzecz pacjentów objętych opieką przez Ośrodek Hospicjum Domowe. Podczas koncertu, który prowadziła Aleksandra Kutz, rozbrzmiewały kolędy i pastorałki w wykonaniu Agnieszki Kledzik (sopran) przy akompaniamencie Michała Szostaka na organach, zespołu The Skrzat i jego wokalistki Miry, chóru Allegrezza del Canto pod dyrekcją Beli Krynickiej.

Więcej...

Kwesta na rzecz OHD podczas imprezy plenerowej na Solcu - 25 czerwca 2016

Więcej...

 

Komu niestraszny zapowiadany na sobotę, 25 CZERWCA 2016 upał niechaj przybywa na godz. 16.00 na sąsiedzki charytatywny spacer dla OHD, który zorganizował i poprowadzi Pan Konrad Tarnopolski, przewodnik miejski z "Warszawy z buta" wespół z Panią Joanną Koszewską, architektem.

 

Dziękujemy Panu Konradowi za wieloletnia współpracę "spacerową" i stałą gotowość do charytatywnego wspierania OHD. :)

 

 

Sobota, 25.06.2016, godz. 16.00 - 18.00
SPACER: Kiedy sól straci smak?
Start: przed kościołem Matki Bożej Jerozolimskiej,
ul. Łazienkowska 14

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/233064837065881/
Link do festiwalu sąsiedzkiego: https://www.facebook.com/events/493368280861347/

Relacja ze zbiórki żywności i środków czystości na rzecz podopiecznych OHD w dniach 7-8 października 2016 r.

Więcej...

7-8 PAŹDZIERNIKA 2016 w sieciach sklepów Auchan oraz Simply na Żoliborzu, Pradze Południe i w Konstancinie odbyły się zbiórki żywności, środków higieny i czystości na rzecz podopiecznych naszego Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie. Rezultat akcji przerósł najśmielsze oczekiwania trzech wolontariuszek hospicyjnych kwestujących w tych dniach konstancińskim Simply: Ewy, Magdy i Ernestyny.

Więcej...

Kwesta na rzecz OHD podczas Pikniku w Parku Skaryszewskim z okazji Jubileuszy przyłączenia Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia do Warszawy

Więcej...

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Pikniku z okazji Jubileuszu przyłączenia Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia do W-wy w Parku Skaryszewskim 18-19 czerwca 2016 r. i wsparli dobrym słowem, uśmiechem, datkiem. Dzięki uczniom z Gimnazjum nr 18 z Oddziałami Dwujęzycznymi z ul. Angorskiej 2 w Warszawie, tych, którzy nas odwiedzili mogliśmy częstować pysznymi domowymi wypiekami.
Podczas tej imprezy plenerowej zebraliśmy na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowe NZOZ Zgromadzenia Księży Marianów ponad 800 zł! Pięknie wszystkim, za każdy dar serca dziękujemy! Dziekujemy też naszej wspaniałej ekipie pielęgniarskiej, Annie Zielińskiej i Pawłowi Wittowi, którzy wszystkim chętnym mierzyli ciśnienie i dokonywali pomiaru cukru we krwi.

Więcej...

BACK_TO_TOP_OF_PAGE