Kwesta przy okazji koncertu zespołu Fasolki - 12-13 grudnia 2015

Gdzie jest Mikołaj - koncert zespołu Fasolki

W dniach 12-13 grudnia o godz. 12 w Domu Kultury Świt przy ul. Wysockiego 11 w Warszawie koncertować będzie dziecięcy zespół Fasolki. Dzięki uprzejmości P. Ewy Chotomskiej będziemy przy tej okazji kwestować na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowe. Warto dodać, że z uwagi na duże zainteresowanie postanowiono zorganizować drugi sobotni koncert o godz. 15.

 

UWAGA! Potrzebni są Wolontariusze OHD chętni do udziału w kwestach sobotnich, podczas koncertu 12 grudnia: o godz. 12.00, a także koncertu rozpoczynającego się o godz. 15.00. Osoby zainteresowane kwestowaniem w tych terminach proszone są o kontakt z Magdaleną Bińczak, Koordynatorką Wolontariatu w OHD, tel. 0605-066-323, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."

 

Fasolki to zespół wokalno-taneczny z Warszawy, który powstał dla potrzeb Telewizji Polskiej w 1983 r., a działa i nagrywa do dzisiaj. Ich twórczość cieszy się dużą popularnością. Występowali regularnie w programach dziecięcych, takich jak: Fasola, Tik-Tak, Ciuchcia, teleferiach, Jedyneczka i Budzik. Do najbardziej znanych piosenek zespołu należą Myj zęby, Mydło lubi zabawę, Domowa piosenka, Czuję głód, Zabiorę brata, A ja rosnę, Kropelka złotych marzeń, Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki i inne. W ich repertuarze znajdują się utwory pisane przez: Ewę Chotomską, Andrzeja M. Grabowskiego, Krzysztofa Marca, Jarosława Kukulskiego, Adama Skorupkę, Wandę Chotomską, Teresę Niewiarowską i innych.

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE