"Dar Serca" - akcja charytatywna Publicznego Przedszkola nr 2 "Leśny Zakątek" w Zabkach - 3-10 marca 2016

Przedstawiamy fotorelację z akcji charytatywnej "Dar Serca" zorganizowanej przez Publiczne Przedszkole nr 2 „Leśny Zakątek” w Ząbkach w dniach 3-10 marca 2016.

W imieniu Obdarowanych "Darem Serca"
z serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom i Pomysłodawcom tego cennego gestu solidarności z naszymi chorymi i ich rodzinami, a zwłaszcza z dziećmi osieroconymi, które pozostają pod opieką Ośrodek Hospicjum Domowe także w trudnym dla nich czasie przeżywania żałoby. Bardzo dziękujemy za te radosne promienie wiosennego słońca, kolory, za energię dobra i świadomość dla Obdarowanych, że nie są sami, że są Dzieci i Dorośli, którzy o nich myślą i starają się im pomóc.
Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim Małym i Dużym Osobom zaangażowanym w akcję "Dar Serca".

Kalendarium akcji "Dar Serca" w Przedszkolu „Leśny Zakątek” :

03-10.03.2016 - zbiórka środków czystości, artykułów szkolnych i papierniczych,

9.03.2016, środa, godz.12.11 - praca nad przygotowaniem pocztówek dla chorych
i ich bliskich, którymi opiekuje się Ośrodek Hospicjum Domowe,

10.03.2016, czwartek - finał akcji charytatywnej "Dar serca", polegającej na tworzeniu bajecznie kolorowych wielkanocnych kartek dla chorych, na zbieraniu środków czystości, artykułów szkolnych i papierniczych. A wszystko to zostało zrobione przez Przedszkolaków, ich Rodziców i Nauczycieli z serdeczną myślą o Chorych
i o Dzieciach Osieroconych pozostających pod opieką Ośrodka Hospicjum Domowe także po śmierci bliskiej osoby,

11.03.2016, piątek, - w imieniu całego "Leśnego Zakątka" koordynatorka akcji charytatywnej "Dar serca" , nauczycielka Gąsieniczek oraz wiceprzewodnicząca Rady Rodziców przekazały zrobione przez przedszkolaków świąteczne kartki i inne wielkanocne papierowe cudeńka oraz wszystkie zebrane dary na ręce pracowników Ośrodka Hospicjum Domowego Zgromadzenia Księży Marianów. Trwająca przez tydzień akcja charytatywna pozwoliła wszystkim jej uczestnikom doświadczyć, jak dobrze jest pomagać!

Więcej zdjęć na stronie przedszkola: httpa//pp2.zabki.pl/?p=15234%3A%3A%3Ahttp%3A%2F%2Fpp2.zabki