OHD na imprezie plenerowej w Parku Skaryszewskim - 18-19 czerwca 2016

Impreza plenerowa w Parku Skaryszewskim - 18-19 czerwca 2016Impreza plenerowa w Parku Skaryszewskim - 18-19 czerwca 2016Ośrodek Hospicjum Domowe został zaproszony, jako organizacja działająca na terenie prawobrzeżnej Warszawy do uczestnictwa w imprezie plenerowej z okazji Jubileuszu przyłączenia Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia do W-wy. Informacje na temat imprez towarzyszących Jubileuszowi można znaleźć na stronie www.pragapld.waw.pl oraz na załączonych zdjęciach. Przedstawiciele naszego hospicjum będą obecni na terenie Parku Skaryszewskiego w niedzielę od godziny 15. Zapraszamy do licznego reprezentowania OHD, kwestowania na rzecz podopiecznych naszego hospicjum naszej instytucji, a także uczestnictwa w tej rodzinnej imprezie. Przyjdź, pokaż, że Jesteś razem z OHD.

Chętni do pomocy, zawsze mile widziani: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.