Kwesta na rzecz OHD podczas Pikniku w Parku Skaryszewskim z okazji Jubileuszy przyłączenia Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia do Warszawy

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Pikniku z okazji Jubileuszu przyłączenia Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia do W-wy w Parku Skaryszewskim 18-19 czerwca 2016 r. i wsparli dobrym słowem, uśmiechem, datkiem. Dzięki uczniom z Gimnazjum nr 18 z Oddziałami Dwujęzycznymi z ul. Angorskiej 2 w Warszawie, tych, którzy nas odwiedzili mogliśmy częstować pysznymi domowymi wypiekami.
Podczas tej imprezy plenerowej zebraliśmy na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowe NZOZ Zgromadzenia Księży Marianów ponad 800 zł! Pięknie wszystkim, za każdy dar serca dziękujemy! Dziekujemy też naszej wspaniałej ekipie pielęgniarskiej, Annie Zielińskiej i Pawłowi Wittowi, którzy wszystkim chętnym mierzyli ciśnienie i dokonywali pomiaru cukru we krwi.

Działalność naszego hospicjum można wspierać przez cały rok przekazując darowiznę na konto: Ośrodek Hospicjum Domowe: 73 1020 1042 0000 8502 0115 9532.