Fotorelacja z Charytatywnego Koncertu Kolęd w dniu 28 stycznia 2017 r.

b_200_200_16777215_00_images_phocagallery_imprezy-charytatywne_imch-2017_IMG_0054.jpg

28 stycznia 2017 w sobotę, w kościele Matki Bożej z Lourdes odbył się Charytatywny Koncert Kolęd na rzecz pacjentów objętych opieką przez Ośrodek Hospicjum Domowe. Podczas koncertu, który prowadziła Aleksandra Kutz, rozbrzmiewały kolędy i pastorałki w wykonaniu Agnieszki Kledzik (sopran) przy akompaniamencie Michała Szostaka na organach, zespołu The Skrzat i jego wokalistki Miry, chóru Allegrezza del Canto pod dyrekcją Beli Krynickiej.

Po koncercie ks. Paweł Śmierzchalski MIC i Aleksandra Kutz wręczyli dyplomy i upominki Laureatom nagrodzonych i wyróżnionych prac nadesłanych na żonkilowy konkurs na bożonarodzeniowe kartki dla chorych. Konkurs odbywa się już od kilkunastu lat w ramach Pól Nadziei 2016/2017:) Bardzo dziękujemy Łucji, Kasi Gackowskiej i Jackowi Kalinowskiemu z tygodnika "Idziemy" za fantastyczne zdjęcia. Zapraszamy Państwa do "zobaczenia" koncertu ich oczami.