XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa we Wrocławiu w dniach od 30 listopada do 2 grudnia 2017 r.

Więcej...

30 listopada - 02 grudnia 2017 r. we Wrocławiu odbędzie się XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Wyzwania medycyny paliatywnej i opieki hospicyjnej wobec cierpiącego człowieka w aspekcie medycznym, filozoficznym, etycznym i kulturowym".

Więcej...

Konferencja "Życie w cieniu straty" w dniu 16 listopada 2017 r.

Więcej...

16 listopada 2017 r. w czwartek, w godz. 11.00 – 15.00 odbędzie się w Poznaniu konferencja „Życie w cieniu straty – od dziecka do dorosłego. Czy przeżywanie procesu żałoby kiedyś się kończy?"

Więcej...

Zaproszenie na konferencję "Komunikacja wyzwaniem współczesnej medycyny" w dniu 18 listopada 2017 r.

Więcej...

W dniu 18 listopada 2017 (sobota) w godz. 9.00-17.00 w Lublinie odbędzie się III Konferencja "Komunikacja wyzwaniem współczesnej medycyny".
Organizatorzy: Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej UM w Lublinie we współpracy z Zakładem Psychologii Stosowanej oraz Studenckim Kołem Naukowym przy Zakładzie Etyki i Filozofii Człowieka.

Więcej...

Zaproszenie do udziału w kursie dla lekarzy uprawniającym do pracy w opiece paliatywnej

Więcej...

W dniach od 21 do 25 listopada 2017 r. Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie zaprasza do udziału w kursie dla lekarzy uprawniającym do pracy w opiece paliatywnej organizowanym wspólnie z Pracownią Medycyny Paliatywnej Katedry Onkologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Więcej...

Zaproszenie na III Konferencję Onkologiczno-Paliatywną w dniach 8-9 września 2017 r.

Więcej...

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję Konferencji Onkologiczno-Paliatywnej im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, tym razem pod hasłem: „Opieka zintegrowana-hospicyjne drogowskazy”, która odbędzie się w dniach 8-9 września 2017 r.

Więcej...

BACK_TO_TOP_OF_PAGE