Zaproszenie na konferencję "Komunikacja wyzwaniem współczesnej medycyny" w dniu 18 listopada 2017 r.

Więcej...

W dniu 18 listopada 2017 (sobota) w godz. 9.00-17.00 w Lublinie odbędzie się III Konferencja "Komunikacja wyzwaniem współczesnej medycyny".
Organizatorzy: Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej UM w Lublinie we współpracy z Zakładem Psychologii Stosowanej oraz Studenckim Kołem Naukowym przy Zakładzie Etyki i Filozofii Człowieka.

Więcej...

Zaproszenie do udziału w kursie dla lekarzy uprawniającym do pracy w opiece paliatywnej

Więcej...

W dniach od 21 do 25 listopada 2017 r. Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie zaprasza do udziału w kursie dla lekarzy uprawniającym do pracy w opiece paliatywnej organizowanym wspólnie z Pracownią Medycyny Paliatywnej Katedry Onkologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Więcej...

Zaproszenie na III Konferencję Onkologiczno-Paliatywną w dniach 8-9 września 2017 r.

Więcej...

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję Konferencji Onkologiczno-Paliatywnej im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, tym razem pod hasłem: „Opieka zintegrowana-hospicyjne drogowskazy”, która odbędzie się w dniach 8-9 września 2017 r.

Więcej...

Zaproszenie dla opiekunów osób chorych, starszych i niepełnosprawnych na spotkanie w dniu 25 lutego 2017 r.

Więcej...

W dniu 25 lutego 2017 r. (sobota) Caritas Polska zaprasza opiekunów osób chorych, starszych i niepełnosprawnych do Centrum Okopowa, przy ulicy Okopowej 55, na specjalne spotkanie dla nich przeznaczone. Podczas spotkania specjaliści - lekarz, psycholog, rehabilitant i pracownik socjalny - omówią najważniejsze tematy związane z opieką nad chorym oraz z dbaniem o zdrowie psychiczne samych opiekunów. Celem spotkania jest pomoc opiekunom w pełnieniu ich ważnej roli.

Więcej...

Zaproszenie na rekolekcje "Bóg nigdy nie przestaje kochać człowieka" dla osób z chorobą nowotworową po zakończonym specjalistycznym leczeniu onkologicznym

Więcej...

W dniach 13-18 lutego oraz 5-10 czerwca 2017 r. odbędą się dwa turnusy "Bóg nigdy nie przestaje kochać człowieka", które przeznaczone są dla osób z chorobą nowotworową po zakończonym specjalistycznym leczeniu onkologicznym.
Spotkania rekolekcyjne organizowane są przez Ośrodek Formacyjny Rycerstwa Niepokalanej w Niepokalanowie Lasku.

Więcej...

BACK_TO_TOP_OF_PAGE