Zaproszenie na III Konferencję Onkologiczno-Paliatywną w dniach 8-9 września 2017 r.

b_200_200_16777215_00_images_konferencje-spotkania-warsztaty_2017_III_Konf_Onkol_Paliat.jpg

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję Konferencji Onkologiczno-Paliatywnej im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, tym razem pod hasłem: „Opieka zintegrowana-hospicyjne drogowskazy”, która odbędzie się w dniach 8-9 września 2017 r.

Tegoroczne wydarzenie w sposób szczególny dedykowane będzie współtwórcy polskiego ruchu hospicyjnego ks. Eugeniuszowi Dutkiewiczowi, którego 15. rocznica śmierci przypada we wrześniu. Dwudniowe spotkanie stanie się więc okazją do refleksji nad dotychczasowym rozwojem ruchu paliatywno-hospicyjnego w Polsce i bogactwem jego doświadczeń, a jednocześnie do dyskusji o współczesnej sytuacji i stojących przed nami wyzwaniach. Takiemu twórczemu połączeniu historii z teraźniejszością i przyszłością będzie z pewnością sprzyjała atmosfera Europejskiego Centrum Solidarności - miejsca, w którym konferencja zostanie zorganizowana.

Jak zawsze liczymy na Państwa obecność i aktywny udział w proponowanych w ramach konferencji wydarzeniach.

Szczegółowy program oraz rejestracja na stronie: http://www.konferencja-dutkiewicza.pl/

Z pozdrowieniami, Olga Woźniak