Zaproszenie do udziału w kursie dla lekarzy uprawniającym do pracy w opiece paliatywnej

W dniach od 21 do 25 listopada 2017 r. Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie zaprasza do udziału w kursie dla lekarzy uprawniającym do pracy w opiece paliatywnej organizowanym wspólnie z Pracownią Medycyny Paliatywnej Katedry Onkologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Tematyka: ból i objawy somatyczne, objawy psychiczne i komunikacja

Kierownik naukowy kursu: dr n. med. Aleksandra Ciałkowska-Rysz

Organizator zapewnia materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu.
Organizator nie zapewnia noclegu.

Kurs odbędzie się przy minimalnej liczbie uczestników 10 osób.

Organizator prosi o przesłanie formularza zgłoszeniowego pocztą, faxem lub drogą elektroniczną do 6 listopada 2017 r. na adres Stowarzyszenia.

Kontakt: Joanna Sobiech, Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie
ul. Jaracza 55, 90-251 Łódź, tel. kom.509855707,

Kurs zgodny z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 stycznia 2011 r. oraz Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 29 października 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki paliatywnej i hospicyjnej.

Kliknij, aby pobrać formularz zgłoszeniowy