Laureaci konkursu literackiego "Mój bohater" 2018-2019

19 MAJA 2019 w niedzielę, w godz. 11.30 - 15.0019 podczas XV jubileuszowej edycji Charytatywnego Hospicyjnego Pikniku Praskiego będziemy mogli pogratulować laureatom i osobom wyróżnionym w żonkilowym konkursie literackim dla młodzieży w ramach „Pól Nadziei 2018/2019". W tegorocznym konkursie 60 uczniów nadesłało swoje prace na temat: „Mój bohater”; opowiedz o osobie, którą szczególnie podziwiasz. Może to być ktoś znany ci osobiście, osoba publiczna, postać historyczna a także fikcyjna np. ze świata literatury czy filmu. Uzasadnij swój wybór. Czego pragniesz się od niej nauczyć? Jak możesz to osiągnąć?"

Serdecznie wszystkim Nagrodzonym i Wyróżnionym gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród do użyczonej Hospicyjnemu Piknikowi Praskiemu ogrodowej przestrzeni Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy przy ul. Podskarbińskiej 2.

Aktualna lista laureatów