Konkurs na Kartkę Świąteczną 2016 rozstrzygnięty !!!

b_200_200_16777215_00_images_kartka-swiateczna_2016_Stanisaw_Budziski.jpg

8 grudnia 2016 roku, w siedzibie Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów zebrała się komisja konkursowa w celu wyłonienia zwycięzców kolejnej już edycji  hospicyjnego konkursu bożonarodzeniowego na kartkę świąteczną dla chorego.

Jury w składzie: Katarzyna Orthwein (artystka, malarka), Joanna Wilczewska (plastyk, projektant wnętrz), Hanna Gałecka (technik architekt) oraz Piotr Gałecki (konserwator zabytków) wyłoniło zwycięzców, których pełną listę można pobrać tutaj.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia pierwszej części galerii kartek konkursowych (przedszkola), która znajduje się już na naszej stronie facebook'owej. Pozostałe kartki będą sukcesywnie wrzucane, ale ponieważ jest to proces czasochłonny, więc bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

W tym roku w konkursie uczestniczyło:
70 przedszkoli,
38 szkół podstawowych w kategorii klas 0-3,
36 szkół podstawowych w kategorii klas 4-6,
5 placówek specjalnych,
2 gimnazja.

Konkurs odbywa się corocznie w ramach akcji „Pola Nadziei”.  Ma on uwrażliwić dzieci na potrzeby ludzi chorych i cierpiących oraz zachęcać je do pełnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia.

Już teraz pragniemy zaprosić na Charytatywny Koncert Kolęd podczas którego będzie miało miejsce uroczyste zakończenie konkursu oraz wręczenie dyplomów i upominków dla dzieci nagrodzonych. Koncert odbędzie się dnia 28 stycznia 2017 roku o godz. 16:00 w kościele pw. Matki Bożej z Lourdes przy ulicy Wileńskiej 69 w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy.