Konkurs na bożonarodzeniową kartkę świąteczną

Do 30 listopada 2017 r. Ośrodek Hospicjum Domowe zaprasza dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych do udziału w żonkilowym konkursie na bożonarodzeniową kartkę świąteczną dla chorych.

Po zakończeniu konkursu wszystkie nadesłane kartki hospicyjni wolontariusze roznoszą do domów naszych chorych.

Z jednej placówki można przysłać maksymalnie 10 kartek. Prace na konkurs powinny być podpisane bezpośrednio na pracy: nazwa przedszkola/szkoły, klasa/wiek, imię i nazwisko ucznia.

Osoba do kontaktu: ks. Paweł Śmierzchalski MIC, dyrektor OHD

Adres hospicjum: Ośrodek Hospicjum Domowe NZOZ Zgromadzenia Księży Marianów (OHD),
ul. Tykocińska 27/35,
03-545 Warszawa, Targówek