Podziękowania za wyprawkę

Wyprawka na dobry początek

Zakończyliśmy tegoroczną akcję pomocy dzieciom osieroconym na dobry początek roku szkolnego. Nasi hospicyjni wolontariusze Elżbieta Rajczak (poruszająca się na wózku) i  Kuba Hutek zorganizowali zbiórkę przyborów szkolnych. Finał zbiórki miał miejsce w praskim kościele Matki Bożej z Lourdes w niedzielę  8.09.2013.
Wakacyjni nowożeńcy zamiast kwiatów zbierali przybory szkolne. Ktoś ofiarował trochę pieniędzy na podręczniki szkolne. I tak co mogliśmy to rozdaliśmy.

ks. Andrzej Dziedziul

BARDZO serdecznie DZIĘKUJEMY
wszystkim Darczyńcom,  ks. Proboszczowi i Parafianom z parafii Matki Bożej z Lourdes za obdarowanie dzieci
i młodzieży z Ośrodka Hospicjum Domowe pełnymi radości kolorowymi wyprawkami szkolnymi "Na dobry początek"!

DZIĘKUJMY osobom, które nie mogąc osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu podarowały pieniądze na zakup podręczników szkolnych!

DZIĘKUJMY za dar modlitwy podczas dziękczynnej Mszy św. "Na dobry początek", która była sprawowana przez ks. Andrzeja Dziedziula 8 września 2013 w intencji wszystkich Darczyńców!

PROSIMY o stałe modlitewne wspieranie psalmem 126 chorych, ich rodziny, wolontariuszy i pracowników Hospicjum.

Z pozdrowieniami
Elżbieta Rajczak i Kuba Hutek

Wyprawka na dobry początekWyprawka na dobry początekWyprawka na dobry początek