Paczki od firmy Davines dla hospicyjnych rodzin i osieroconych dzieci

b_200_200_16777215_00_images_dary-od-nowozencow-i-szkol_Davines_Davines_2.jpg

Bardzo dziękujemy pracownikom firmy Davines oraz ich przyjaciołom za przekazane dary dla hospicyjnych rodzin i OHD.

O swojej akcji pomocowej tak do nas napisali:

" W świąteczną zbiórkę pieniędzy dla trzech ubogich rodzin pozostających pod opieką Ośrodka Hospicjum Domowe zaangażowali się pracownicy Davines i przyjaciele. Za zebrane środki zakupili produkty spożywcze, które rodziny będą mogły wykorzystać do przygotowania wieczerzy wigilijnej, świątecznego czy noworocznego obiadu.

Akcję zainicjował i w całości przeprowadził Krzysztof Kwiatkowski, zarażając wszystkich swoich współpracowników pozytywną energią
i zaangażowaniem

Dodatkowo Davines przekazał kosmetyki dla dzieci osieroconych, które razem z pracownikami Hospicjum wyjadą na początku roku na ferie zimowe."

Raz jeszcze dziękujemy za fotorelację i świąteczne prezenty w imieniu obdarowanych rodzin i wszystkich uczestników zimowiska w Trzcielu,
które zaplanowane jest w terminie 19-26 lutego 2017 r.

Davines-logo