Zbiórka słodyczy w Gimnazjum nr 143 na rzecz pacjentów OHD i dzieci osieroconych

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2017_Zbiorka_slodyczy_Zbiorka_slodyczy_1.jpg

Uczniowie Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie przy ul. Bartniczej 8 przeprowadzili zbiórkę słodyczy w swojej szkole. Zebrane dary ofiarowali dla pacjentów oraz dla dzieci osieroconych pozostających pod opieką OHD.

Serdecznie dziękujemy za ten słodki i miły wielkanocny prezent dla naszych podopiecznych. Szczególnie dziękujemy wychowawczyni Pani Ewie Sikorze i jej klasie I E. Uczniowie z I E nie tylko przywieźli słodkości na Tykocińską, ale też koordynowali całą akcją w szkole.
Dziękujemy Uczniom i Nauczycielom za ten gest solidarności, zwłaszcza za jego pełną radości i uśmiechów energię, którą z pewnością te słodkie dary wniosą do wielu domów naszych chorych jeszcze przed Wielkanocą.