Zaproszenie do Krakowa na Doroczny Zjazd „Żonkilowych Hospicjów” - Kraków 2-3 lipca 2016

Pola Nadziei

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza” w Krakowie – koordynator Ogólnopolskiej Akcji „Pola Nadziei" zaprasza przedstawicieli hospicjów, które w 2016 r. realizowały program "Pola Nadziei" oraz wszystkich zainteresowanych realizacją programu w roku 2017 na dwudniowe spotkanie dotyczące podsumowania przebiegu tegorocznej akcji. Podczas spotkania będą omawiane również sprawy organizacyjne dotyczące udziału Hospicjów w Polach Nadziei 2017. Podczas Zjazdu planujemy również szkolenie podnoszące umiejętności z zakresu promocji organizacji w mediach społecznościowych.

Zgodnie z ustaleniami podjętymi na ubiegłorocznym zjeździe zapraszamy w dniach 2-3 lipca 2016 r. Spotkanie rozpoczynamy w sobotę o godz. 14.00 w sali wykładowej domu „Hospicjum św. Łazarza” przy ul. Fatimskiej 17 w Krakowie, w drugim dniu – niedziela 3 lipca, spotkanie zakończy się około godz. 15. Zapewniamy kolację 2 lipca oraz obiad 3 lipca.

Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch przedstawicieli z Hospicjum - na załączonym formularzu faxem pod numer 012 641 46 59 lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 29 czerwca br.

W załączeniu przesyłamy wzór do sporządzenia sprawozdania z przebiegu akcji (dotyczy hospicjów, które realizowały Pola Nadziei w tym roku).

Z pozdrowieniami

Jolanta Stokłosa

Prezes TPCh „Hospicjum im. św. Łazarza”

Załączniki:

Program spotkania - Kraków 2-3 lipca 2016 Zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu w Krakowie 2-3 lipca 2016 Sprawozdanie z Pół Nadziei w sezonie 2015-2016

Zgłoszenie

uczestnictwa