Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 141 w dniu 20 kwietnia 2017 r.

20 kwietnia 2017 w ramach kampanii "Pola Nadziei" ks. Paweł Śmierzchalski MIC, dyrektor Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów (OHD) wraz z Anną Kurowicką, hospicyjnym psychoonkologiem odwiedzili Szkołę Podstawową nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego w Warszawie.

Goście spotkali się z grupą przedszkolaków oraz opiekunami szkolnej akcji "Pola Nadziei". Podczas spotkania opowiedzieli dzieciom o działalności Hospicjum, a także o tym, jak można wspierać chorych onkologicznie. Przedszkolaki przekazały dla naszych chorych i rodzin osieroconych piękne prace plastyczne o tematyce wiosennych kwiatów i przylatujących bocianów.

Warto dodać, że Szkoła Podstawowa nr 141 wspiera działania Hospicjum Księży Marianów od 17 lat.