Relacja z sadzenia Pola Nadziei w Przedszkolu nr 169 w dniu 12 października 2017 r.

12 października 2017 r. w czwartek dzieci z warszawskiego Przedszkola nr 169 zasadziły w przedszkolnym ogródku już po raz kolejny żonkilowe cebulki w geście solidarności z naszymi chorymi. Poniżej zamieszczamy nadesłaną fotorelację:

 

"Pola Nadziei" to ogólnopolska kampania na rzecz osób nieuleczalnie chorych. Jej celem jest pozyskanie funduszy na działalność Ośrodka Hospicjum Domowe oraz edukacje i los osób nieuleczalnie chorych.

Nasze przedszkole, już kolejny raz, włączyło się w akcję "Pola Nadziei”. Pieniądze zostały przekazane dla Ośrodka Hospicjum Domowe, a w zamian otrzymaliśmy cebulki żonkili, które są symbolem nadziei. Żonkile wspólnie z dziećmi posadziliśmy przy naszym przedszkolu, tworząc własne „Pole Nadziei", które będzie nam wszystkim przypominać, że blisko nas są ludzie potrzebujący naszej pomocy."

 

Żródło: http://www.przedszkole169.pl/…/284-akcja-sadzenia-zonkili-p…

 

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE