I miejsce w wojewódzkim konkursie na "Firmę Przyjazną Rodzicom"

20 marca 2014r.  Ośrodek Hospicjum Domowe zajął I miejsce w Konkursie „Firma Przyjazna Rodzicom” na szczeblu regionalnym (z woj. mazowieckiego) w kategorii małe przedsiębiorstwo i otrzymał zaproszenie na uroczystą Galę Finałową, która odbędzie się w dniu 27 marca 2014 r. o godzinie 12.00, w Polonia Palace Hotel w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 45. W trakcie Gali, z udziałem laureatów eliminacji wojewódzkich, patrona honorowego Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz patronów medialnych - zostaną ogłoszone wyniki Konkursu oraz rozdane nagrody laureatom eliminacji ogólnopolskich w kategoriach: mikroprzedsiębiorstw, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Hospicjum reprezentowały: Iza Kęsicka, Barbara Sierakowska, Wioletta Rutkowska. Wszystkim Paniom obecnym na uroczystości wręczenia nominacji, a także wszystkim pracownikom i wolontariuszom Hospicjum serdecznie gratulujemy.

Galę Finałową w dniu 27 marca 2014 r. Galę Finałową w dniu 27 marca 2014 r. - zaproszenie

Konkurs „Firma Przyjazna Rodzicom” ma na celu premiowanie rozwiązań w miejscu pracy, które umożliwiają obojgu rodzicom łączenie sfery prywatnej i rodzinnej z życiem zawodowym.
W konkursie premiowane są wszelkie dodatkowe rozwiązania przyjazne rodzinie, wychodzące poza obowiązki pracodawcy wynikające z przepisów prawa.

Trzymamy kciuki!