I Forum Młodzieżowe w Zielonce - 5 kwietnia 2016

W dniu 05.04.2016 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce odbył się autorski koncert o tematyce profilaktyki uzależnień narkotykowych w wykonaniu zespołu Full Power Spirit. Organizatorem spotkania był ks. Paweł Śmierzchalski MIC – Dyrektor Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów. Ks. Kapelan mówił o chorych na HIV-AIDS oraz ich etapach dojrzewania do Nieba.

 

Spotkanie było adresowane do młodzieży zagrożonej problemem narkomanii i w swym założeniu było działaniem zmierzającym do zapobiegania spożywaniu substancji psychoaktywnych.

 

W koncercie uczestniczyło ok. 250 słuchaczy. Głównym celu programu było uświadomienie szkód, zagrożeń i strat wynikających z kontaktu z substancjami uzależniającymi, kształtowanie systemu wartości młodych ludzi, rozwijanie wrażliwości uczestników na wartość jaką jest życie, oraz na to że, człowiek jest kowalem własnego losu i na skutek podejmowanych decyzji kształtuje swoją przyszłość. Koncert były przeprowadzony w ramach realizacji przez zespół Full Power Spirit programu motywacyjno – profilaktycznego pt. „Znajdź pomysł na siebie” i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony słuchaczy. Program obejmował m.in. konkursy, skecze, prezentacje oraz pokaz beat-boxu – w wykonaniu jednego z najlepszych polskich specjalistów w tej dziedzinie – prykONE a także autorski koncert zespołu Full Power Spirit. Program artystyczny podparty został świadectwami z życia artystów. Słowo mówione, oraz rapowane wzmacniane było obrazem poprzez specjalnie przygotowane do tego celu wizualizacje.

Impreza była współfinansowana przez Urząd Miasta Zielonka.

 

Więcej na facebookowym profilu zespołu: https://m.facebook.com/fullpowerspirit#%21/pages/Full-Power-Spirit/132471800150071

 

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE