Gala z okazji 25 lecia Samorządu Zawodowego oraz Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej - 20 czerwca 2016

Zaproszenie na Galę z okazji 25 lecia Samorządu Zawodowego

Zaproszenie na Galę z okazji 25 lecia Samorządu ZawodowegoZaproszenie na Galę z okazji 25 lecia Samorządu Zawodowego

W dniu 20 czerwca 2016 roku w Warszawie w hotelu GROMADA odbędzie się uroczysta Gala z okazji 25 lecia Samorządu Zawodowego oraz Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej. Podczas Gali zostaną wręczone wyróżnionym pielęgniarkom odznaczenia i nagrody. Miło nam jest poinformować, że w tym roku ks. Paweł Śmierzchalski MIC - dyrektor OHD wyróżnił 3 pielęgniarki hospicyjne, które otrzymają od Niego nagrodę podczas tej gali. Wyróżnione pielęgniarki to: Irena Gałecka, Anna Miłkowska, Elżbieta Sobiesiak. Wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim naszym pielęgniarkom i pielęgniarzom hospicyjnym składamy najwyższe wyrazy uznania za Ich ofiarną pracę.

Dyplom dla Anny Miłkowskiej
Dyplom dla Elżbiety Sobiesiak
Dyplom dla Ireny Gałeckiej
Od lewej: Anna Miłkowska, Elżbieta Sobiesiak, ks. Paweł Śmierzchalski MIC, Irena Gałecka, Danuta Cerbst, Krystyna Konotopska