Zmiana na stanowisku kierownika medycznego OHD

Ośrodek Hospicjum Domowe Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zgromadzenia Księży Marianów

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego nastąpiła zmiana na stanowisku kierownika medycznego naszego hospicjum. Panią dr Joannę Cynke-Kowalczyk zastąpił dr Tomasz Dzierżanowski.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani doktor Joannie Cynke-Kowalczyk za lata owocnej i wytrwałej pracy na stanowisku kierownika medycznego w Ośrodku Hospicjum Domowe Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Zgromadzenia Księży Marianów.

Jednocześnie witamy w zespole hospicyjnym nowego kierownika medycznego Pana dr n. med. Tomasza Dzierżanowskiego.

Poniżej przedstawiamy rozmowę Henryka Szrubarza z Polskiego Radia 24 z dr Tomaszem Dzierżanowskim o medycynie paliatywnej.

Rozmowa z dr T. Dzierżanowskim