Zakończenie wiosennej edycji szkoleń dla kandydatów na wolontariuszy hospicyjnych 2016

24 kwietnia 2016 w niedzielę zakończyła się wiosenna edycja szkolenia dla pełnoletnich kandydatów na wolontariuszy hospicyjnych, organizowanego pod hasłem „I Ty możesz pomóc” przez Stowarzyszenie Hospicjum Domowe we współpracy z Ośrodkiem Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów w siedzibie OHD przy ul. Tykocińskiej 27/35. Szkolenie organizowane jest cyklicznie na jesieni i na wiosnę w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie Hospicjum Domowe projektu „Razem Przeciw Cierpieniu” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy. Edycja wiosenna odbywała się w dwóch weekendowych terminach:

I weekend: 9-10 KWIETNIA 2016, część I
II weekend: 23-24 KWIETNIA 2016, kontynuacja części I

Szkolenie jest bezpłatne. Na zakończenie jego uczestnicy otrzymali stosowne certyfikaty.

Poniżej fotograficzne podsumowanie obu weekendów wiosennej edycji szkolenia.