Krótkie podsumowanie zimowiska w Krynicy-Zdrówj w dniach 17-23 stycznia 2015

Prezentujemy jeszcze trochę zdjęć z minionego zimowiska. Wszyscy jego uczestnicy są bardzo zadowoleni z wyjazdu, będą mieli miłe wspomnienia. Niewątpliwie zimowisko wywarło zbawienny wpływ na stan psychiki dzieci, szczególnie tych, które wcześniej winiły Boga za stratę rodziców, a teraz, po wspólnych modlitwach z innymi dziećmi mają w sobie więcej nadziei i wiary.

W sumie zimowisko kosztowało ok. 42. tyś zł. 15 tyś. otrzymaliśmy z Lichenia, 5 tyś od Lasów Państwowych, 5 tyś od firmy Vipharm, producenta leków, które często stosujemy w terapii naszych pacjentów (Megalia, Pamifos, Zomikos).  Ok. 2,4 tyś zł. zebrano na ślubie córki jednej z wolontariuszek Hospicjum, a także kilka tysięcy w szkołach.  Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.