Początek kolonii w Trzcielu - czerwiec-lipiec 2016

Wyjazd na kolonie do Trzciela 2016

W dniu wczorajszym (29 czerwca 2016) spod Ośrodka Hospicjum Domowe do miasta Trzciel (województwo lubuskie) wyruszył autokar z ponad 40 osobową grupą dzieci osieroconych wraz z rodzicami i opiekunami, a także grupą pracowników OHD z dyrektorem ks. Pawłem Śmierzchalskim MIC na czele. Przez kolejny tydzień właśnie w Trzcielu trwać będą kolonie dla dzieci osieroconych, którymi opiekuje się OHD. Liczymy na to, że pogoda i humory uczestników kolonii dopiszą, a my przez kolejne dni będziemy mogli relacjonować przebieg wyjazdu.

Realizacja wyjazdów terapeutycznych to istotna część działalności naszego hospicjum. Aby mogły one dojść do skutku potrzebujemy niezmiennie wsparcia finansowego ze strony ludzi dobrej woli i otwartego serca.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, dzięki którym kolejny raz udało nam się urzeczywistnić ten wyjazd. Mamy nadzieję, że uśmiechy dzieci na zdjęciach, którymi będziemy się tutaj dzielić, będą najcenniejszą nagrodą.

"Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego" - Papież Franciszek

Działalność Ośrodka Hospicjum Domowe NZOZ można wspierać m.in. dokonując wpłat na konto:

Pomóż nam pomagać!