Wyprawka na nowy rok szkolny 2014/2015

Przypominamy, że wkrótce nowy rok szkolny. Niektóre dzieci, w szczególności dzieci osierocone nie zawsze mają szansę na skompletowanie wyprawki szkolnej z prawdziwego zdarzenia. Możemy sprawić, aby nie czuły się gorsze od innych dzieci, przynosząc szkolne prezenty bezpośrednio do siedziby Ośrodka Hospicjum Domowe.
Można to robić przez cały sierpień i wrzesień.

Nowożeńców zachęcamy, aby swoich gości prosili o przynoszenie takich prezentów zamiast kwiatów. Kwiaty, choć piękne, a ich dawanie wyraża tyle pięknych uczuć, z czasem zwiędną, podczas gdy przybory szkolne będą długo służyć obdarowanym uczniom. Dokładnie tak, jak zrobili to niedawno Zuzanna i Kamil Brzozowscy, którym serdecznie dziękujemy za tak bogatą i kolorową realizację idei.

Dla osób, które chciałyby uczestniczyć w akcji, ale mieszkają poza Warszawą udostępniamy nr konta:
BP IV O/Warszawa
Serdeczne Bóg zapłać!

Zachęcamy do odwiedzania strony wydarzenia "Wyprawka na dobry początek" prowadzonego na Facebooku przez wolontariuszkę Elżbietę Rajczak https://www.facebook.com/events/1427478290863902/ Jednocześnie zapraszamy wszystkich, którzy w jakiś sposób uczestniczą w tej akcji, na Mszę św. o godzinie 15:00 w siedzibie Ośrodka HOSPICJUM DOMOWE
przy ul.TYKOCIŃSKIEJ 27/35 na warszawskim TARGÓWKU.