Zaduszki Hospicyjne w dniu 9 listopada 2017 r.

Więcej...

W ramach żonkilowych Pól Nadziei bardzo serdecznie zapraszamy Rodziny naszych zmarłych pacjentów w czwartek, 9 listopada 2017 w godz. 17.00-20.00 na Zaduszki Hospicyjne poświęcone pamięci zmarłych chorych Ośrodka Hospicjum Domowe. Zaduszki odbędą się tradycyjnie w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 na Pradze.

Więcej...

Podziękowania za wsparcie w organizacji Zaduszek Hospicyjnych w dniu 3 listopada 2016 r.

Więcej...

Pracownicy i Wolontariusze Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów serdecznie dziękują za wsparcie Zaduszek Hospicyjnych i Mszy św. odprawionej za zmarłych pacjentów OHD.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za podarowanie przepysznych ciast domowych, w których wyczuwało się smak miłości do drugiego człowieka, dziękujemy za nieocenioną pomoc przy częstowaniu herbatą i ciastami rodzin osieroconych.

Więcej...

Zaduszki Hospicyjne 3 listopada 2016 - podziękowania

Więcej...

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, dzięki których staraniom tegoroczne Zaduszki Hospicyjne były czasem wzajemnego obdarowywania się dobrym słowem, nadzieją i życzliwością.

Podczas Koncertu Zaduszkowego mogliśmy zasłuchać się w niezwykłych głosach i tekstach utworów śpiewanych przez zaproszonych Gości. Serdecznie dziękujemy duetowi Antoninie Krzysztoń i Marcinowi Majerczykowi, Adamowi Strugowi, Thomasowi Martinowi, zespołowi Eo Nomine za te chwile wzruszenia i piękna, Aleksandrze Kutz za prowadzenie koncertu, wszystkim Wolontariuszom, dzięki których pracy, pomocy i cierpliwości tegoroczne Zaduszki Hospicyjne pozostaną na długo we wdzięcznej pamięci hospicyjnych Rodzin Osieroconych.
Dziękujemy Wolontariuszom, dzięki którym powstała fotorelacja z tegorocznych Zaduszek.

Więcej...

Relacja Aleksandry Kutz z Koncertu Zaduszkowego w dniu 3 listopada 2016 r.

Więcej...

Dnia 3 listopada 2016 r. miałam zaszczyt poprowadzić Koncert Zaduszkowy, bowiem czymś wyjątkowym jest towarzyszyć ludziom w przeżyciach duchowych. Najważniejsze chwile w mym życiu to były również te, kiedy w rozpaczy musiałam zetknąć się ze śmiercią bliskich, a Ci, co zostali ze mną, pozwolili mi to przeżyć i nie jest to nadużycie tak jak powiedzenie, iż praca hospicyjna wymaga najwyższego zaangażowania. Takim właśnie zaangażowaniem i codzienną pracą wykazują się wszyscy pracownicy i wolontariusze Hospicjum Księży Marianów, a w szczególności ksiądz Paweł Śmierzchalski MIC, który z wielką odwagą i sercem fizycznie i duchowo wspiera potrzebujących w najsubtelniejszych chwilach ich życia i ostatecznie - pożegnania.

Więcej...

BACK_TO_TOP_OF_PAGE