Relacja z Zaduszek Hospicyjnych w dniu 9 listopada 2017 r.

Więcej...

9 listopada 2017 r. w czwartek w godz. 17.00-20.00 w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 odbyły się Zaduszki Hospicyjne.
Od wielu lat Zaduszki Hospicyjne stały się już tradycją w kalendarzu naszych hospicyjnych wydarzeń. Zawsze bardzo się staramy, aby to listopadowe spotkanie rodzin zmarłych chorych, wolontariuszy z różnych szkół, przyjaciół, dobrodziejów i całej społeczności Ośrodka Hospicjum Domowe NZOZ Zgromadzenia Księży Marianów było jak najpiękniej przygotowane.

Więcej...

Zaduszki Hospicyjne w dniu 9 listopada 2017 r.

Więcej...

W ramach żonkilowych Pól Nadziei bardzo serdecznie zapraszamy Rodziny naszych zmarłych pacjentów w czwartek, 9 listopada 2017 w godz. 17.00-20.00 na Zaduszki Hospicyjne poświęcone pamięci zmarłych chorych Ośrodka Hospicjum Domowe. Zaduszki odbędą się tradycyjnie w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 na Pradze.

Więcej...

Podziękowania za wsparcie w organizacji Zaduszek Hospicyjnych w dniu 3 listopada 2016 r.

Więcej...

Pracownicy i Wolontariusze Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów serdecznie dziękują za wsparcie Zaduszek Hospicyjnych i Mszy św. odprawionej za zmarłych pacjentów OHD.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za podarowanie przepysznych ciast domowych, w których wyczuwało się smak miłości do drugiego człowieka, dziękujemy za nieocenioną pomoc przy częstowaniu herbatą i ciastami rodzin osieroconych.

Więcej...

Zaduszki Hospicyjne 3 listopada 2016 - podziękowania

Więcej...

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, dzięki których staraniom tegoroczne Zaduszki Hospicyjne były czasem wzajemnego obdarowywania się dobrym słowem, nadzieją i życzliwością.

Podczas Koncertu Zaduszkowego mogliśmy zasłuchać się w niezwykłych głosach i tekstach utworów śpiewanych przez zaproszonych Gości. Serdecznie dziękujemy duetowi Antoninie Krzysztoń i Marcinowi Majerczykowi, Adamowi Strugowi, Thomasowi Martinowi, zespołowi Eo Nomine za te chwile wzruszenia i piękna, Aleksandrze Kutz za prowadzenie koncertu, wszystkim Wolontariuszom, dzięki których pracy, pomocy i cierpliwości tegoroczne Zaduszki Hospicyjne pozostaną na długo we wdzięcznej pamięci hospicyjnych Rodzin Osieroconych.
Dziękujemy Wolontariuszom, dzięki którym powstała fotorelacja z tegorocznych Zaduszek.

Więcej...

BACK_TO_TOP_OF_PAGE