Zaduszki Hospicyjne w dniu 3 listopada 2016 r.

3 listopada 2016 r. (czwartek) zapraszamy rodziny zmarłych pacjentów Ośrodka Hospicjum Domowe na Zaduszki Hospicyjne w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69.

Program:

17.00 Koncert Zaduszkowy
18.00 Nieszpory za zmarłych
18.30 Msza św. za zmarłych pacjentów OHD
19.15 Wypominki i poczęstunek

Tradycyjnie podczas Koncertu Zaduszkowego zostaną wyświetlone na ekranie zdjęcia zmarłych pacjentów OHD.

Kto chciałby w czasie tego Zaduszkowego spotkania zobaczyć portret swojej zmarłej bliskiej osoby, prosimy o przyniesienie fotografii podpisanej imieniem i nazwiskiem do hospicjum lub o przesłanie jej drogą elektroniczną na poniższe adresy:
<Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.> i <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>

Prosimy wysyłać zdjęcia jednocześnie na oba adresy mailowe najpóźniej do 25 października 2016 r.

Link do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/184261442009313/