Zaduszki Hospicyjne w dniu 3 listopada 2016 r.

b_200_200_16777215_00_images_zaduszki_2016_Aleksandra_Kutz.jpg

Przypominamy, że w dniu 3 listopada 2016 r. (czwartek) w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 odbędą się Zaduszki Hospicyjne. W programie Koncert Zaduszkowy, Nieszpory za zmarłych, Msza Święta za zmarłych pacjentów OHD, Wypominki i poczęstunek.

Zaduszki Hospicyjne rozpoczną się Koncertem Zaduszkowym o godzinie 17:00, który poprowadzi Aleksandra Kutz (na zdjęciu obok), dziennikarka i artystka zaprzyjaźniona z Puckim Hospicjum pw. św. Ojca Pio i z nami.

W koncercie wezmą udział Antonina Krzysztoń (solo), Thomas Martin, Adam Strug oraz zespół Eo Nomine.

Podczas Koncertu Zaduszkowego będą wyświetlane na ekranie zdjęcia zmarłych pacjentów OHD, dlatego zachęcamy rodziny do przesyłania zdjęć swoich bliskich zmarłych do dnia 25 października na adresy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (na oba adresy jednocześnie!) lub do przyniesienia fotografii podpisanych imieniem i nazwiskiem do hospicjum.