Zaduszki Hospicyjne w dniu 3 listopada 2016 r. - prezentacja

b_200_200_16777215_00_images_zaduszki_2016_logo.jpg

Zbliżają się Zaduszki. Z tej okazji przygotowaliśmy prezentację, która będzie wyświetlana podczas Zaduszek Hospicyjnych w dniu 3 listopada 2016 r. Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich, którzy dostarczyli zdjęcia swoich bliskich zmarłych, aby pobrali załączoną prezentację i sprawdzili, czy zdjęcia zostały w niej umieszczone i prawidłowo podpisane.

Wszystkich zdjęć otrzymaliśmy prawie 140 i przy tak dużej liczbie nie wykluczamy, iż mogły wkraść się jakieś błędy, za które z góry przepraszamy. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać jak najszybciej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gdyby okazało się, że jakiegoś zdjęcia brakuje, a zostało przekazane do hospicjum, prosimy gorąco o jego ponowne przesłanie na wskazany powyżej adres z imieniem i nazwiskiem osoby zmarłej.

Informujemy jednocześnie, że prezentacja jest w formacie MS Power Point (plik z rozszerzeniem pps), ma wielkość ok. 26 MB (!) i jest do pobrania tutaj. Wszystkie zdjęcia osób zmarłych umieszczone są alfabetycznie wg imion.