Zaduszki Hospicyjne 3 listopada 2016 - podziękowania

b_200_200_16777215_00_images_zaduszki_2016_Plakat.jpg

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, dzięki których staraniom tegoroczne Zaduszki Hospicyjne były czasem wzajemnego obdarowywania się dobrym słowem, nadzieją i życzliwością.

Podczas Koncertu Zaduszkowego mogliśmy zasłuchać się w niezwykłych głosach i tekstach utworów śpiewanych przez zaproszonych Gości. Serdecznie dziękujemy duetowi Antoninie Krzysztoń i Marcinowi Majerczykowi, Adamowi Strugowi, Thomasowi Martinowi, zespołowi Eo Nomine za te chwile wzruszenia i piękna, Aleksandrze Kutz za prowadzenie koncertu, wszystkim Wolontariuszom, dzięki których pracy, pomocy i cierpliwości tegoroczne Zaduszki Hospicyjne pozostaną na długo we wdzięcznej pamięci hospicyjnych Rodzin Osieroconych.
Dziękujemy Wolontariuszom, dzięki którym powstała fotorelacja z tegorocznych Zaduszek.

Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do wszystkich osób indywidualnych, cukierni, szkół za podarowanie niezwykle różnorodnych i bardzo smakowitych wypieków domowych.

Wszystkim Państwu bardzo dziękujemy za Państwa obecność.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą można obejrzeć tutaj.