Zaduszki Hospicyjne w dniu 9 listopada 2017 r.

b_200_200_16777215_00_images_zaduszki_2017_Zaproszenie_Zaduszki.jpg

W ramach żonkilowych Pól Nadziei bardzo serdecznie zapraszamy Rodziny naszych zmarłych pacjentów w czwartek, 9 listopada 2017 w godz. 17.00-20.00 na Zaduszki Hospicyjne poświęcone pamięci zmarłych chorych Ośrodka Hospicjum Domowe. Zaduszki odbędą się tradycyjnie w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 na Pradze.

Program:

17.00 Koncert Zaduszkowy
18.00 Nieszpory za zmarłych
18.30 Msza św. za zmarłych pacjentów OHD
19.15 Wypominki i poczęstunek

Podczas Zaduszek zostaną wyświetlone, tak jak w ubiegłych latach, zdjęcia zmarłych pacjentów OHD.

Kto chciałby w czasie tego Zaduszkowego spotkania zobaczyć portret swojej zmarłej bliskiej osoby, prosimy o przyniesienie fotografii podpisanej imieniem i nazwiskiem do hospicjum lub o przesłanie jej skanu w formacie png lub jpg drogą elektroniczną do 27 października  2017 r. na poniższe adresy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Prosimy wysyłać zdjęcia jednocześnie na oba adresy mailowe!

Adres hospicjum: Ośrodek Hospicjum Domowe, ul. Tykocińska 27/35,
03-545 Warszawa, Targówek