Zaduszki 2020

b_200_200_16777215_00_images_zaduszki_2020_zaproszenie-na-zaduszki-2020.jpg

Uczucia zastępują człowiekowi muzykę, gdyż: „Nie krzyk, lecz miłość rozbrzmiewa w uchu Boga”.
Kto dobrze kieruje uczuciami, ten zgodną symfonią najlepiej chwali Boga.

Św. Stanisław Papczyński

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkie Rodziny naszych zmarłych Podopiecznych na hospicyjne uroczystości zaduszkowe, które odbędą się w dniu 5.11.2020 r. (czwartek) w kościele pod wezwaniem Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69:

Koncert Zaduszkowy o godz. 17:00
Nieszpory za zamarłych o godz. 18:00
Mszę świętą za zmarłych pacjentów Hospicjum godz. 18:30
Wypominki o godz. 19:15

Po uroczystościach zapraszamy na poczęstunek.
Pracownicy i Wolontariusze Ośrodka Hospicjum Domowe

W czasie koncertu wyświetlimy zdjęcia tych, którzy od nas odeszli. Kto chciałby zobaczyć swoją bliską osobę w wyświetlanej przez nas prezentacji prosimy o przyniesienie zdjęcia do Ośrodka Hospicjum Domowe lub przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31.10.2020 r.