Konferencja "Leczenie ran przewlekłych" - 8 lutego 2014

Firma Interrete sp. z o. o. (Meducare) ma zaszczyt zaprosić na konferencję „Leczenie ran przewlekłych”, która odbędzie się 8 lutego 2014 w Warszawie, godz. 9.00-13.30 w Pałacyku Otrębusy,  ul. Warszawska 2, 05-805 Otrębusy k/Warszawy).
Celem konferencji jest zwrócenie uwagi na najważniejsze aspekty nowoczesnych metod leczenia ran przewlekłych: ran nowotworowych, odleżyn, owrzodzeń goleni, ZSC, ran oparzeniowych. Zaprezentowane wykłady nie tylko dadzą Państwu wiedzę w danej dziedzinie, ale również pozwolą zapoznać się z indywidualnym punktem widzenia specjalistów praktyków.
Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na stronie: http://www.meducare.pl/konferencja-dla-kadry-medycznej/warszawa-leczenie-ran-przewleklych


OFERTA SPECJALNA DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI:
50% zniżki na wpisowe na szkolenie w Łodzi "Człowiek w wieku podeszłym", które ma się odbyć 15 lutego 2014 w Łodzi, w godz. 9.00-13.30 (Hotel Grand, ul. Piotrkowska 72, 90-102 Łódź).
Celem konferencji jest omówienie różnych aspektów medycznych i pielęgnacyjnych opieki nad osobami starszymi: rany nowotworowe, stomie, leczenie bólu, żywienie, nietrzymanie stolca.
Szczegóły konferencji  pod adresem: http://meducare.pl/konferencja-dla-kadry-medycznej/lodz-czlowiek-w-wieku-podeszlym

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE