Kurs z zakresu medycyny paliatywnej

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa

Szanowni Państwo, przypominamy, że nasza Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa organizuje kurs z zakresu medycyny paliatywnej dla lekarzy. Kurs uprawnia lekarzy do świadczenia opieki paliatywnej i hospicyjnej. Program kursu jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia.

Kurs odbędzie się w dniach:

10-11-12 kwietnia 2014 (Moduł I) oraz 25 i 26 kwietnia 2014.r. (Moduł II) w siedzibie FHO w Warszawie przy ul. Pileckiego 105.

Opłata za kurs - 550,- /pięćset pięćdziesiąt złotych/.  Koszt kursu obejmuje: uczestnictwo, catering (kawa,herbata,napoje,ciastka,obiad), certyfikat. Zgłoszenia na kurs proszę kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 marca 2014 r. Telefon kontaktowy 607-531-922.

Organizator zastrzega sobie prawo zmian kolejności wykładów i odwołania kursu w/w terminach. Dokładne informacje na stronie www.fho.org.pl w zakładce Szkolenia.

Zapraszamy.

Grażyna Kulik